Знайти сантехніка не складно. Але дійсно хороших фахівців не так багато. На відміну від ремонтних робіт сантехнічні послуги майже завжди проходять в тісному контакті з мешканцями приміщення. Зазвичай не виходить, як при ремонті, тимчасово переїхати на іншу квартиру, а повернутися вже після закінчення проекту. Як правило, робота сантехніка виконується тут і заразу вашій присутності, в оточенні побутових проблем і необхідності паралельно піклуватися про безліч інших справ

 

Тому на перше місце виходять особисті якості виконавця. Який не порушить своєю присутністю звичний ритм життя, вносячи сум’яття, викликаючи почуття провини за поламану сантехніку (буває і таке) і залишаючи красномовні сліди свого перебування у вигляді грудок бруду і нових подряпин на глянцевих поверхнях виробів.

 

 

Що таке «Бегемот Сервіс»?

 

З нашою командою з 15-річним стажем роботи ми стали «сантехніком», якого відрізняє:

 

  • адекватність у спілкуванні;
  • порядність, акуратність і повага до майна замовника;
  • зібраність і пунктуальність;
  • здатність виконувати свою роботу в різних обставинах.

 

Крім адекватності сантехніка для замовника не менш важлива якість виконуваних робіт і наявність широкого асортименту послуг. Тоді все можна замовити в одному місці. Це економить час і гроші. А також вселяє почуття впевненості. Адже коли репутація сантехніка відома, цілком передбачуваний і результат.

 

 

Ми освоїли безліч робіт, які так чи інакше пов’язані з сантехнічним обладнанням. З їх переліком можете ознайомитися на сторінці Наші послуги. З початку створення компанії головна увага приділялась формуванню команди професіоналів, а вже потім — розкручуванню власного бренду і розробці цінової політики. У штаті досвідчені сантехніки з технічною освітою, які щодня працюють з людьми. Це — гарантія якості робіт і взаєморозуміння з мешканцями.

 

 

Задоволені клієнти вже давно стали нашими постійними замовниками і зараз рекомендують скористатися сантехнічними послугами «Бегемот Сервіс» своїм сусідам, родичам і знайомим. Це — одна з кращих нагород за нашу діяльність. Тому, пропонуючи свою професійну допомогу, ми робимо це з упевненістю за кінцевий результат. Оцінити його ви можете на власному досвіді.