Прочищення каналізації

Машинна чистка (в т.ч. стояк)
1200

Професійне прочищення труб поверне каналізації первісну пропускну здатність. Це дозволить нормально користуватися сантехнічними приладами, а також позбавить від ряду проблем:

 

  • розвитку небезпечних бактерій через малу швидкість відходу стоків;
  • неприємного запаху з туалету та ванної;
  • потенційну небезпеку підтоплення, що обернулося б значними витратами на ремонт власної або навіть сусідської квартири;
  • різкого зниження терміну служби сантехніки, яка працює під постійними навантаженнями.

 

Хоча в деяких випадках з невеликим засміченням вдається впоратись хімічними засобами, рано чи пізно доводиться звертатися по допомогу до фахівців. Сантехніки компанії «Бегемот Сервіс» швидко упорядкують вашу каналізацію, виконавши механічне прочищення труб. Ми використовуємо різні методи.

 

 

Прочищення труб тросом

 

Найбільш простим способом є прочищення труб тросом. Таке пристосування у вигляді жорсткої металевої пружини зі спеціальною насадкою заводиться в каналізацію обертовим рухом. В результаті механічної дії розбиваються жирові відкладення в пластикових або чавунних трубах. На завершення засмічення повністю видаляються промиванням великою кількістю води.

 

 

Машинна чистка труб

 

У деяких випадках (при сильному засміченні та на довгих ділянках каналізаційних стояків) допоможе тільки машинна чистка труб. В цьому випадку в систему під великим, але регульованим тиском подається гаряча вода. В результаті такого впливу вимиваються органічні й навіть сольові відкладення. За ефективністю такий спосіб кращий хімічного прочищення і використання сантехнічного троса.

 

Якщо вам необхідне ефективне, але обережне прочищення каналізаційних труб звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження