Монтаж систем опалення

Монтаж котельні
від 5000

Необхідність виконати монтаж котельні, не прив’язаної до централізованої системи опалення приватних і громадських будівель, відчуває все більше число людей. Автономне котельне обладнання здатне з меншими витратами, але з більшою ефективністю забезпечити теплом заміський будинок або інші об’єкти.

 

Крім узгодження в державних інстанціях маси технічної документації, процедура проектування і монтажу автономної котельні вимагає професійного підходу. Від вибору підрядника залежить швидкість реалізації проекту і його окупність.

 

Інженерно-технічний персонал компанії «Бегемот Сервіс» не перший рік працює з промисловими і побутовими системами опалення будь-якого масштабу. Ми пропонуємо в найкоротший термін розробити проект котельні для приватного будинку або громадської будівлі та виконати його під ключ, у тому числі облаштування чи ремонт димової труби.

 

 

Професійний монтаж котельні

 

Вартість опалювального обладнання, економне використання енергетичних ресурсів, комфорт в приміщенні і термін окупності системи залежать від ряду факторів. Виконуючи проектні роботи з монтажу котельні, наші інженери прораховують і послідовно оцінюють:

 

  • оптимальний енергоносій (газ, електрику, пелети, вугілля, дрова), з огляду на його доступність і ціну в конкретних умовах;
  • тип паливного агрегату (газовий котел, твердопаливний або електричний);
  • модель теплогенеруючого обладнання (підлоговий або настінний, одно- або двоконтурний котел);
  • вид труб опалення, які будуть оптимальними в конкретних умовах (поліпропіленові, металеві, мідні) і схеми їх розведення (однотрубна або двотрубна, самопливна система або з примусовою циркуляцією теплоносія);
  • необхідність наявності й склад додаткового обладнання: циркуляційних насосів, колекторів і гідророзподілювачів (гідрострілок), автоматики управління і системи безпеки.

 

Монтаж котельні та пусконалагоджувальні роботи виконуються досвідченими працівниками з використанням сучасних технологій і справного інструменту.

 

Щоб замовити консультацію технічного фахівця і виконати професійний монтаж котельні звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження