Монтаж труб каналізації

Монтаж насосної установки
від 1000

Замовивши монтаж насосної установки, власник отримує комплекс обладнання, для відкачування стоків із санвузла, кухні, душової кабіни або від пральної машини в тих випадках, коли самопливом організувати процес неможливо (з підвального приміщення або при віддаленості каналізаційного колектора).

 

Фахівці компанії «Бегемот Сервіс» виконують монтаж насосних установок будь-якого виду. Для підключення станцій і обв’язки насосів використовуються сертифіковані комплектуючі від різних виробників. Тому якщо вам потрібна установка для перекачування стоків в систему каналізації в приватному домоволодінні або громадському будинку – звертайтеся.

 

 

Як виконується монтаж насосної установки

 

Цей непростий процес виконується нашими фахівцями максимально швидко. Монтаж каналізаційної насосної установки проходить в наступній послідовності:

 

  • розраховується необхідна потужність фекального насоса в залежності від кількості мешканців / відвідувачів і передбачуваного обсягу разового викиду  стоків;
  • визначається місце установки насоса для скидання стоків. Як правило, насос встановлюється безпосередньо біля сантехнічних приладів;
  • насосна установка монтується на міцній основі і підключається до сантехнічних приладів і магістрального трубопроводу;
  • працездатна система передається замовнику.

 

При монтажі каналізаційної насосної установки враховують, що до насосного обладнання  пред’являються підвищені вимоги по надійності і зносостійкості. Це забезпечує безвідмовну роботу сантехнічних приладів і гарантує комфорт власникові.

 

Щоб замовити монтаж насосної установки для водопостачання або відведення стоків звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження