Монтаж систем опалення

Монтаж підлогового конвектора (без ніші)
від 650

Частково або повністю звільнити приміщення від традиційних радіаторів опалення можна, виконавши монтаж внутрішньопідлогового конвектора. Такі вироби, що мають гідравлічне та електричне підключення, розташовуються в ніші бетонної стяжки або закриваються фальш-підлогою. У будь-якому випадку вони трудомісткі в установці. Тому такі роботи проводяться під час будівництва або капітального ремонту.

 

Теплотехнікам і сантехнікам компанії «Бегемот Сервіс» можна замовити монтаж внутрішньопідлогових водяних конвекторів будь-яких моделей. Ціна таких виробів більше, ніж у звичайних радіаторів. Тому їх власники часто шукають інструкцію по установці, але все можна зробити з нашою професійною допомогою.

 

 

 

Монтаж внутрішньопідлогового конвектора: основні етапи

 

Для досягнення найкращих показників системи опалення ще до монтажу внутрішньопідлогового конвектора підбирається місце його установки. На це впливає:

 

  • геометрія приміщення, в тому числі розташування вікон і дверей;
  • наявність зон, в яких необхідно створити найбільш сприятливий температурний режим;
  • розташування теплотраси (вона планується з урахуванням того, що деякі конвектори в залежності від виробника мають правосторонній, а інші ж — лівосторонній спосіб підключення);
  • глибина внутрішньопідлогового конвектора, який повинен повністю входити в нішу з можливістю регулювання його розташування по горизонталі.

 

При монтажі внутрішньопідлогового конвектора виконуються:

 

  • установка виробу в нішу і його регулювання по рівню за допомогою юстировочних болтів;
  • підключення внутрішньопідлогового конвектора до опалення (по аналогії зі звичайними радіаторами) і електрики (для моделей, забезпечених вентилятором);
  • установка рамки для приховування зазорів ніші та покриття виробу декоративною решіткою;
  • пуск приладу і перевірка його працездатності.

 

Щоб замовити професійний монтаж внутрішньопідлогового конвектора звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження