Монтаж систем опалення

Монтаж системи опалення
30

Проектування і монтаж системи опалення — питання, якому приділяється максимум уваги не тільки в новому приватному будинку, але і при необхідності поліпшити мікроклімат в приміщенні шляхом реконструкції або заміни старої опалювальної установки. Інженери та фахівці компанії «Бегемот Сервіс» виконають всі види робіт, необхідних для створення опалення під ключ у квартирах і заміських будинках.

 

Завжди є умільці, які своїми руками роблять те ж саме. Але в цьому випадку складно отримати гарантії. Якщо були допущені помилки (а розрахунок повинен враховувати не один десяток факторів), витрати на монтаж опалення окупляться не скоро, а комфортна температура так і залишиться нездійсненною мрією.

 

 

Монтаж системи опалення з гарантією

 

Вартість опалювального обладнання, раціональне використання енергетичних ресурсів, комфорт в приміщенні й термін окупності установки — все це залежать від ряду факторів. Проектуючи систему, наші інженери прораховують і оцінюють:

 

  • необхідну потужність котла (газового або що використовує пелети). Цей параметр співвідноситься з площею приміщення і фактичними тепловтратами будинку.
  • оптимальні в даному випадку радіатори та схему підключення батарей до труб (однотрубна або двотрубна, самопливна або з примусовою циркуляцією теплоносія) — від цього залежить і ціна всієї системи.
  • діаметр трубопроводу, який має відповідати параметрам іншого обладнання опалення.
  • додаткове устаткування (циркуляційний насос, гідророзподілювачі і гідрострілки, автоматику безпеки) для досягнення поставлених цілей.
  • модель котла, який буде встановлюватися.

 

Монтаж системи опалення та пусконалагоджувальні роботи виконуються досвідченими працівниками з використанням сучасних технологій і справного інструменту.

 

Щоб замовити професійний монтаж системи опалення в заміському будинку, квартирі або на дачі звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження