Монтаж труб водопостачання

Монтаж стояка водопостачання (з демонтажем)
від 1200

Монтаж стояка водопроводу — важлива частина комплексу заходів для забезпечення об’єкта гарячою і холодною водою. Будь-які роботи в цій сфері вимагають професійного підходу. Але з огляду на діаметр труб стояка і більший тиск води, очевидно, що навіть незначні прорахунки і порушення технології монтажу можуть призвести до затоплення кількох поверхів і величезних фінансових втрат.

 

У порівнянні з прокладкою труб всередині квартири вартість робіт по монтажу стояка водопроводу вище. Тому необґрунтовані накрутки в ціні пропорційно збільшують непродуктивні витрати замовника. Це потрібно враховувати при виборі підрядника.

 

 

Чому монтаж стояка водопроводу у нас обходиться недорого

 

Щоб гарантувати раціональне використання коштів замовником інженери компанії «Бегемот Сервіс» перед монтажем стояка водопроводу виконують комплекс заходів:

 

  • вивчають конструкційні особливості об’єкта;
  • розробляють раціональну схему розташування та розводки труб;
  • роблять обміри і ретельні розрахунки кількості матеріалів, необхідних для монтажу стояка водопроводу;
  • складають детальний кошторис, в якому замовник бачить всі статті витрат і загальну суму по проекту.

 

Крім того, при монтажі стояка водопроводу ми використовуємо добротні матеріали і сучасну запірну арматуру від різних виробників. Якість таких виробів перевірена нашою багаторічною практикою. Таким чином, завжди є можливість підбору варіанта, прийнятого за ціною і технічними характеристиками.

 

Щоб замовити професійний монтаж стояка водопроводу звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження