Монтаж труб водопостачання

Монтаж водогону з металопластиковими трубами
600

Якісно виконати монтаж водопроводу з мідними, металопластиковими або сталевими трубами — завдання для професіоналів. Замість того щоб все робити своїми руками або силами некомпетентного майстра, краще звернутися до дипломованих фахівців компанії «Бегемот Сервіс». Ми врахуємо всі нюанси та надамо гарантію на виконану роботу. Оскільки така послуга пов’язана не тільки з якістю водопостачання, але стосується і каналізації, разом з монтажем водопроводу нам часто замовляють і облаштування відводу стоків.

 

 

Монтаж водопроводу з металопластикових труб

 

Залежно від ситуації та вимог замовника, для прямих і кутових з’єднань труб, а також переходів на інший діаметр майстром використовуються різні види фітингів:

 

  • цангові. Зовні це виглядає як гайкове з’єднання. Для установки фітингу використовується спеціальний інструмент. Це гарантує герметичність з’єднання і багаторічний термін служби. При необхідності місце стику розбирається, тому не виникне ніяких складнощів в разі подальшої модернізації водопроводу. Це найдешевший спосіб з оптимальним співвідношенням вартості та якості з’єднання. Використовують при відкритому прокладанні труб;
  • компресійні. Це умовно-роз’ємні з’єднання, які можна підтягнути або в цьому місці легко змінити геометрію трубопроводу;
  • прес-фітинги. Нерозбірні з’єднання виняткової надійності для прихованої прокладки у стяжці або в бетонних штробах. Експлуатуються кілька десятиліть.

 

 

Монтаж систем з мідних і сталевих труб

 

Для мідного водопроводу застосовуються обтискні фітинги або виконується пайка. Мідь інертна стосовно домішок, що знаходяться у воді. Але такі вироби дорожчі, ніж сталеві. При монтажі останніх застосовується зварювання або різьбові з’єднання. Такі труби коштують дешевше, але вимагають великих витрат часу.

 

Вибираючи матеріал для водопроводу, відштовхуються від необхідних характеристик майбутньої системи і фінансових можливостей замовника. Незалежно від виду трубопроводу наші сантехніки якісно виконають монтаж і розведення комунікацій до споживачів. Використовується справний інструмент, який скорочує час робіт.

 

Щоб замовити професійний монтаж водопроводу з гарантією звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження