Прочищення каналізації

Прочищення труб тросом
500

Професійне прочищення труб поверне каналізації первісну пропускну здатність. Це дозволить нормально користуватися сантехнічними приладами, а також позбавить від ряду проблем:

 

  • потенційну небезпеку підтоплення, що обернулося б значними витратами на ремонт власної або навіть сусідської квартири;
  • неприємного запаху з туалету та ванної;
  • різкого зниження терміну служби сантехніки, яка працює під постійними навантаженнями;
  • розвитку небезпечних бактерій через малу швидкість відходу стоків.

 

Хоча в деяких випадках з невеликим засміченням вдається впоратись хімічними засобами, рано чи пізно доводиться звертатися по допомогу до фахівців. Сантехніки компанії «Бегемот Сервіс» швидко упорядкують вашу каналізацію, виконавши механічне прочищення труб. Ми використовуємо різні методи.

 

 

Прочищення труб тросом

 

Найбільш простим способом є прочищення труб тросом. Таке пристосування у вигляді жорсткої металевої пружини зі спеціальною насадкою заводиться в каналізацію обертовим рухом. В результаті механічної дії розбиваються жирові відкладення в пластикових або чавунних трубах. На завершення засмічення повністю видаляються промиванням великою кількістю води.

 

 

Машинна чистка труб

 

У деяких випадках (при сильному засміченні та на довгих ділянках каналізаційних стояків) допоможе тільки машинна чистка труб. Такі роботи — один з головних напрямків нашій діяльності. Тому ми маємо першокласне сантехнічне обладнання, яке дозволяє впоратися з самими безнадійними ситуаціями. Завдяки машинному чищенню з труб вимиваються не тільки органічні, але і сольові відкладення. За ефективністю такий спосіб кращий хімічного прочищення і використання сантехнічного троса.

 

Якщо вам необхідне ефективне, але обережне прочищення каналізаційних труб звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження