Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка біде
від 400

Установка біде — популярна послуга, яку частіше замовляють власники просторих квартир і заміських будинків. Така сантехніка при необхідності легко вбудовується і в малогабаритний санвузол. Біде нагадує унітаз, також підключається до каналізації, але замість зливного бачка забезпечується краном і змішувачем. Є підлогові і підвісні моделі. Серед різновидів таких виробів — біде зі звичайною подачею води (з кутового кульового крана) і пристрої з висхідним потоком.

 

 

Установка біде сантехніком: вартість і перелік робіт

 

Сантехнічний майстер компанії «Бегемот Сервіс» професійно встановить біде в приміщенні будь-якої площі. Вартість робіт залежить від особливостей моделі (ціна на підвісні пристрої вище) і умов приміщення, в якому виконується монтаж. Залежно від ситуації послуги фахівця включають:

 

  • демонтаж старого виробу;
  • підведення комунікацій (водопостачання та каналізації);
  • установку інсталяції для підвісного біде;
  • складання та підключення виробу;
  • установку змішувача на біде;
  • перевірку працездатності виробу і здачу замовнику;

 

 

Переваги установки біде фахівцем

 

Користувачі бюджетних підлогових моделей частіше за інших думають про установку біде своїми руками. При певній вправності це посильне завдання. Хоча варто врахувати і потенційні ризики. Оскільки прилад підключається до подачі води і стічної системи, наслідки від непрофесійної установки пов’язані з потенційною загрозою затоплення. Вартість ремонту своєї або сусідської квартири обходиться набагато дорожче послуг майстра, який дає гарантію на виконані роботи.

 

Тому ми завжди рекомендуємо професійну допомогу. Це надійно, передбачувано і позбавляє від ризиків в майбутньому.

 

Щоб замовити установку біде кваліфікованим сантехніком звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження