Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка душової кабіни (звичайної складності)
від 800

Встановлення душової кабінки власними силами можливе, але іноді це призводить до промахів, які потребують усунення. Інструкція на виріб часто має лише загальну схему без опису способів кріплення та переліку монтажних елементів. Отже, доводиться сподіватися тільки на відео з інтернету. Тому, замість того, щоб все робити своїми руками, краще, якщо збирання і встановлення душової кабінки виконується кваліфікованим майстром компанії «Бегемот Сервіс».

 

 

 

Як виконується встановлення душової кабінки

 

При встановленні душової кабінки в залежності від виду виробу та стану приміщення наші сантехніки виконують такі операції:

 

  • підготовку основи і підведення комунікацій;
  • монтаж піддону з перевіркою відсутності перекосів за рівнем;
  • складання верхньої частини, обробку місць стикування сантехнічним герметиком і встановлення душової кабінки на основу;
  • монтаж змішувача і підключення виробу до подачі води, каналізації і електрики (якщо це передбачено конструкцією);
  • перевірку працездатності та герметичності.

 

 

 

Що береться до уваги при виконанні робіт

 

При використанні кутових моделей тільки з двома шторками виконується якісна гідроізоляція прилеглих стін. У разі підключення електрики перевіряється надійність ізоляції електропроводки, обладнується заземлена розетка і застосовуються засоби захисту від ураження електричним струмом (ПЗВ).

 

Вартість монтажу залежить від складу робіт і наявності додаткових функцій душової кабінки, які підключаються і тестуються майстром.

 

Якщо вам потрібне професійне встановлення душової кабінки звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження