Монтаж систем опалення

Установка котла газового (навісного)
1600

Ефективно та економічно опалювати приміщення дозволить професійна установка настінного газового котла. Такий компактний виріб містить не тільки теплообмінник, а й інше обладнання, необхідне для його нормальної роботи:

 

  • розширювальний бачок;
  • циркуляційний насос (один або два в залежності від потужності пристрою);
  • автоматику для підтримки заданої температури;
  • вентилятор (встановлюється в турбованих моделях);
  • систему безпеки, що припиняє роботу настінного газового котла при виникненні нештатних ситуацій.

 

При підключенні складного пристрою своїми руками виникає маса питань. Від відповідей на них залежить ефективність опалювальної системи й безпека роботи газового обладнання.

 

 

Установка настінного газового котла фахівцем

 

Фахівці компанії «Бегемот Сервіс» встановлюють газові настінні котли будь-якої потужності з дотриманням будівельних норм (“СНиП”) і вимог виробника. Виконання всіх інструкцій дозволяє давати гарантію на виконаний монтаж.

 

Залежно від умов приміщення, в якому буде встановлено настінний газовий котел, планується схема його обв’язки й розведення труб опалення. Для моделей із закритою камерою згоряння з коаксіальним димарем необов’язкова наявність окремого приміщення. Вони можуть встановлюватися на кухні або в іншому місці приватного будинку і квартири. При цьому висота установки газового приладу підбирається зручною для експлуатації та обслуговування.

 

Якщо вам потрібна професійна установка настінного газового котла (одноконтурного або двоконтурного) звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження