Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка металевої ванни
від 450

Пошкоджена плитка, подряпана дверна рама і відсутність герметичності з’єднань — лише деякі причини, за якими установка ванни (сталевої, чавунної або акрилової) повинна виконуватися професіоналами. До звичайних складнощів під час монтажу додається необхідність налагодження додаткових функцій, якими оснащені багато сучасних виробів.

 

Наприклад, ванни з гідромасажною панеллю (так звані джакузі) комплектуються насосом, компресором і іншим устаткуванням для створення бульбашок повітря. Це накладає свій відбиток на особливості установки. Потрібна підводка електрики і перевірка працездатності всіх систем. Навіть якщо мова йде про більш простий виріб — ту ж класичну чавунну ванну — її габарити і чимала вага вимагають, як мінімум, двох пар рук. Будуть це руки сусіда, який, як і ви, тільки осягає ази сантехнічного мистецтва або фахівець зі стажем — вирішувати вам. Як свідчить практика, наслідки від допущених промахів доводиться нести власникові, який вирішив все зробити своїми руками.

 

 

Установка ванни: що пропонує «Бегемот Сервіс»

 

Наші фахівці за допомогою професійного інструменту виконують будь-які види робіт, що пов’язані з установкою ванни:

 

  • демонтаж старого виробу;
  • цегляну кладку під сталеві або чавунні ванни;
  • облаштування екрану, що приховує інженерні комунікації;
  • установку сифона;
  • акуратний монтаж ванни на будь-якій підлозі (з оздобленням кахлем або іншими матеріалами);
  • герметизацію стиків зі стінами.

 

Ціна робіт доступна. Після їх завершення в присутності власника перевіряється працездатність всіх систем, і об’єкт здається замовникові.

 

Щоб замовити установку сталевої, чавунної або акрилової ванни звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

 

Завантаження