Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка пральної чи посудомийної машини
від 250

Правильно виконане встановлення пральної машини гарантує нормальне функціонування дорогої побутової техніки та її паспортний термін служби. Але на цьому користь від послуг професійного майстра не закінчується. У разі течі води як мінімум доведеться витратитися на дорогий ремонт власного житла, а іноді — й компенсувати витрати сусіда. Вагомі аргументи на користь того, щоб встановлення пральної або посудомийної машини виконувалось не своїми руками, а силами дипломованих сантехніків.

 

 

 

Встановлення пральної машини: що потрібно від замовника

 

Перед тим як викликати майстра «Бегемот Сервіс», визначте бажане місце розташування пральної машини на кухні, у ванній або в іншому приміщенні. Кваліфікація наших сантехніків дозволяє виконувати будь-які побажання замовника. Але зверніть увагу, що не всяке місце для встановлення пральної машини або посудомийки буде оптимальним. Річ у тім, що така техніка прив’язана до каналізації, водопостачання та електромережі. Тому у вже готовому приміщенні потрібен ретельний прорахунок:

 

  • відстані до необхідних комунікацій;
  • вільної площі приміщення і висоти раковини, стільниці або шафки (для компактної вбудованої моделі);
  • вологості приміщення, в якому встановлюється пральна машина;
  • можливості правильного підключення шланга для зливу в залежності від моделі виробу і фактичної схеми каналізації.

 

Наш майстер по установці пральної машини допоможе вибрати відповідне місце з урахуванням цих та інших нюансів.

 

 

 

Що роблять наші фахівці

 

Працівники нашої компанії встановлюють і підключають пральні та посудомийні машини в приватних будинках, квартирах і на комерційних об’єктах. Ми працюємо з будь-якими моделями автоматичних та напівавтоматичних пристроїв. Монтаж включає різні обсяги робіт по сантехніці і електропостачанню. Все залежить від ситуації, тому вартість різниться. З розцінками на окремі види робіт можна ознайомитися на сайті.

 

Щоб замовити установку пральної або посудомийної машини звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження