Монтаж систем опалення

Установка радіатора опалення
650

Правильний підбір і професійна установка радіаторів опалення — гарантія максимальної віддачі опалювальної системи. Річ у тім, що такі вироби, в порожнині яких циркулює теплоносій, повинні обиратися згідно з тепловою потужністю опалювального обладнання. Є й інші нюанси, з огляду на які, можна підвищити ефективність використання енергоносіїв. Тому краще, коли монтаж виконується не своїми руками, а з залученням фахівців.

 

 

Що дає професійна установка радіаторів опалення

 

Виконуючи свою роботу, сантехніки та теплотехніки компанії «Бегемот Сервіс» враховують актуальні норми (“СНиП”) і правила установки радіаторів опалення в залежності від ряду факторів:

 

  • фінансових можливостей і переваг власника — є вибір між установкою алюмінієвих і більш надійних і стійких до високого тиску біметалевих радіаторів опалення з тривалим терміном служби;
  • необхідності організації зон з роздільним регулюванням температурного режиму — для цього нагрівання радіатора налаштовується за допомогою встановленого на ньому терморегулятора;
  • ефективності старої системи (тих же чавунних радіаторів, які прийшов час замінити на більш досконалі вироби).

 

Розцінки на установку радіаторів опалення залежать від їх виду, особливостей приміщення й інших чинників, які обговорюються на стадії оформлення замовлення. У загальну вартість можуть включатися роботи по демонтажу і заміні старих радіаторів. Перед здачею об’єкта система перевіряється на герметичність робочим і підвищеним тиском.

 

Щоб замовити установку радіаторів опалення в квартирі або приватному будинку з наданням гарантії звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження