Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка сушки для рушників
від 850

Отримати додатковий комфорт, прибрати зайву вологість і причини появи грибку у ванній кімнаті допоможе установка сушки для рушників. Ви можете замовити таку послугу кваліфікованим фахівцям компанії «Бегемот Сервіс». Вони встановлюють будь-які види сантехнічного обладнання в приватних і багатоквартирних будинках.

 

Хоча сушки рушників не можна назвати складними виробами, вони розрізняються по:

 

  • виду (електричні або водяні);
  • типу підключення до опалення (нижнє, бокове або діагональне);
  • особливостям монтажу в залежності від конкретних умов будинку або квартири, в яких встановлюється або переноситься сушарка для рушників.

 

Від цих же факторів залежить і вартість робіт, яка визначається індивідуально. Якщо немає особливих вимог, зазвичай установка бюджетних моделей з невисокою ціною обходиться дешевше елітних сушарок.

 

 

Установка сушки для рушників

 

При першій установці сушарки для рушників потрібно правильно вибрати місце її розташування. Беруть до уваги інші предмети інтер’єру ванної, а також враховують зріст тих, хто проживає у домі. Всім членам родини повинно бути зручно користуватися сушаркою.

 

Використовуючи спеціальні свердла, наші фахівці акуратно виконають отвори для кріплення сушки на стіні, яка обкладена кахлем, обшита гіпсокартоном або має інші види обробки. Надійно зафіксована сушарка, правильно підключена до подачі і обратки опалювальної системи, буде ефективно виконувати свої функції.

 

 

Перенесення сушарки

 

При переплануванні приміщення, коли потрібне перенесення сушки для рушників, наші фахівці також нададуть кваліфіковану допомогу. При цьому демонтаж виконується акуратно, а після установки виробу на новому місці немає потреби в масштабних оздоблювальних роботах.

 

Щоб замовити установку або перенесення сушки для рушників звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження