Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка змішувача для умивальника
150

Тріснута кераміка, затоплення і пошкодження глянцевої поверхні виробу — лише деякі з наслідків, до яких призводить неправильна установка змішувача для умивальника. Ми пропонуємо звернутися в компанію «Бегемот Сервіс», щоб гарантувати виняткову якість установки сантехніки кваліфікованими фахівцями.

 

 

 

Установка змішувача для умивальника: комфорт і надійність

 

Змішувачі призначені для інтенсивного щоденного використання. Це накладає особливі вимоги на якість установки. Готовий виріб має бути:

 

  • зручним для використання;
  • мати стандартні запчастини, які широко представлені на ринку, і їх легко при необхідності замінити;
  • змішувач для умивальника повинен бути надійно установлений, щоб уникнути протікання, одночасно гайки на шпильках не можна сильно затягувати, що може привести до перекосу, розгерметизації місця прилягання до раковини, зриву різьблення і навіть пошкодження самого умивальника;
  • на декоративній глянцевій поверхні змішувача не повинно бути подряпин від неакуратного використання гайкових ключів.

 

Це можливо при використанні якісних виробів і завдяки професійній установці.

 

 

 

Що пропонуємо ми

 

Наші сантехніки виконують установку змішувача для умивальника будь-якої складності. При необхідності проводиться демонтаж старого крана, поверхня раковини очищається від відкладень, замінюються гнучкі шланги, мідні трубки або нержавіючі гофрошланги. З’єднання закручуються міцно, але акуратно. При установці не допускаються перекоси різьбових з’єднань, і надмірні перегини шлангів. Це виключає подальшу розгерметизацію водопроводу і затоплення приміщення.

 

Щоб замовити установку змішувача для умивальника звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження