Cантехнічне обладнання - Монтаж

Установка звичайного унітазу
від 400

Залити свою і сусідську квартиру водою — неприємно. Ще гірше — коли причиною потопу стали стоки із санвузла. Це вагомий аргумент на користь того, щоб установка звичайного унітазу або інсталяції з підвісним виробом виконувалася тільки фахівцем. Оцінюють якість таких робіт по працездатності та герметичності всієї конструкції, а також мінімальним пошкодженням оздоблення навколо унітазу.

 

 

Установка звичайного унітазу: склад робіт

 

Скільки коштує установка — залежить від переліку необхідних робіт. Залежно від ситуації сантехніком компанії «Бегемот Сервіс» виконується:

 

  • демонтаж старого унітазу і вирівнювання підстави (при необхідності);
  • розпакування та збирання нового виробу;
  • розмітка місць кріплення на підлозі (на бетонному стягуванні, кахельному або іншому покритті), свердління отворів під анкери;
  • установка звичайного унітазу з вирівнюванням по рівню і фіксація виробу, герметизація стиків;
  • підключення до зливу і подачі води;
  • регулювання арматури бачка, перевірка герметичності системи, працездатності зливу і аварійного переливу.

 

Хоча вартість установки звичайного унітазу невелика, деякі вирішують все зробити своїми руками. Якщо є впевненість у власних силах, це одне з можливих рішень. Але, як показує практика, часу на це йде значно більше, ніж у фахівця з повним комплектом необхідного інструменту. У разі ж установки інсталяції унітазу (вся арматура якого, бачок і труби водопостачання ховаються за стіною) без професійної допомоги не обійтися.

 

Якщо ви потребуєте акуратної і якісної установки звичайного унітазу з доставкою обладнання звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження