Монтаж труб водопостачання

Заміна фільтрувального елемента
200

Вчасно виконана заміна фільтрувального елемента — запорука ефективної роботи будь-яких систем очищення води. Це періодична процедура, яку часто замовляють сантехнікам компанії «Бегемот Сервіс».

 

Професійна допомога позбавляє власника будинку або квартири від потенційної небезпеки пошкодження дорогого фільтрувального обладнання, розгерметизації труб або інших ділянок системи водопостачання. Так буває, якщо роботи виконуються без наявності досвіду або в поспіху. Різьбові з’єднання фільтрувального елемента виявляються надмірно затиснутими, перекошеними або навіть зірваними. Ні до чого хорошого це не призводить.

 

 

Заміна фільтрувального елемента фахівцем

 

Виконуючи заміну фільтрувальних елементів, наші сантехніки акуратно викручують старий фільтр, при необхідності очищають місця фіксації від забруднень, встановлюють новий елемент, перевіряють герметичність і працездатність всієї системи. Ми працюємо з:

 

  • фільтрами механічного очищення — металевими сітками, які встановлюються на водопровідній трубі;
  • картриджами звичайних і накопичувальних фільтрів-насадок на кран;
  • проточними стаціонарними установками, які використовуються для подачі відфільтрованої води через спеціальний кран;
  • магістральними фільтрувальними елементами для пом’якшення води, яка надходить в бойлер, пральну машину чи посудомийку.

 

При необхідності використовуються справні ключі й інший інструмент. Завдяки досвіду майстрів не допускається надмірних зусиль, які приводили б до зриву різьблення, пошкодження фільтрувальних елементів або трубопроводу. На виробах не залишається вм’ятин і подряпин.

 

Якщо вам потрібна швидка й акуратна заміна фільтрувального елемента звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження