Монтаж труб каналізації

Заміна каналізаційного стояка в квартирі (пластик на пластик)
1000

У багатоквартирному будинку через сильний знос може знадобитися заміна каналізаційного стояка. Такі масштабні роботи краще робити не групою сусідів, а замовити їх виконання фахівцям компанії «Бегемот Сервіс». Ми працюємо сучасним справним інструментом. Технологія заміни каналізаційного стояка з чавунних труб на пластик відпрацьована на десятках об’єктах різної складності. Таким чином, витрати часу мінімальні й ремонт в будинку не заподіє мешканцям тривалих незручностей.

 

 

 

Заміна каналізаційного стояка в квартирі

 

Якщо заміна каналізаційного стояка проводиться локально — в одній квартирі — варто врахувати, що найбільш просто це зробити на верхніх поверхах. В такому разі не доведеться домовлятись про відключення з сусідами. При цьому зазвичай виконується:

 

  • демонтаж старої ділянки пластикового стоку;
  • заміна труби і трійника в каналізаційному стояку.

 

 

 

Монтаж пластикових труб без штробління

 

При необхідності виконується заміна і розводка пластикових труб для відведення стоків в туалеті, ванні та на кухні. Якість з’єднань, допустимі кути повороту і дотримання нахилів — гарантія відсутності засмічень при подальшій експлуатації каналізації.

 

Висока естетика робіт забезпечується акуратним монтажем, а також використанням декоративних коробів, які приховують труби. Після заміни стояка при необхідності виконується шумоізоляція. На вартість послуг впливає склад робіт і ціни на використані матеріали.

 

Якщо вам потрібна заміна каналізаційного стояка в багатоквартирному будинку або локальний ремонт комунікацій в квартирі обратитесь в компанию «Бегемот Сервис»:

по телефону: +38-(095)-110-10-97 или E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження