Додаткові послуги

Зварювальні роботи середньої складності
400

Фахівці компанії «Бегемот Сервіс» професійно виконують зварювальні роботи середньої складності на побутових і промислових об’єктах. Вартість цієї додаткової послуги залежить від особливостей зварювальних металоконструкцій і обсягу робіт, виконуваних зварювальним апаратом. З розцінками на базові операції ви можете ознайомитися ще до оформлення замовлення. Індивідуальний прорахунок вартості зварювальних робіт виконають менеджери компанії.

 

Власники приватних будинків, мешканці квартир, і представники організацій звертаються до нас, щоб зварити:

 

  • каркаси сходів;
  • ворота і забори;
  • навіси, козирки й альтанки;
  • огородження балконів і лоджій.

 

Послугами наших зварювальників користуються ті, кому потрібні прості будівельні конструкції та декоративні елементи з металу.

 

 

Якість зварювальних робіт і гарантії

 

Часто працюючи на побутових об’єктах, ми розуміємо занепокоєння замовників з приводу якості та акуратності зварювальних робіт. Наші фахівці використовують сучасні інвертори, які безпечно підключаються в мережу 220 Вольт, і дозволяють якісно виконувати зварні шви на металі різної товщини. По завершенні зварювальних робіт готові з’єднання ретельно зачищаються і металоконструкцію можна готувати до фарбування.

 

Навіть якщо роботи виконуються в житловому приміщенні, відпрацьована роками техніка зварювання дозволяє зберегти інтер’єр і навколишню обробку без пошкоджень. Це високо цінується нашими замовниками, яким монтаж на місці доводиться робити вже після ремонту приміщення. Ми дотримуємося всіх правил техніки безпеки.

 

Щоб замовити зварювальні роботи середньої складності звертайтесь в компанію «Бегемот Сервіс»:

за номером: +38-(095)-110-10-97 або E-Mail: hipposervis@gmail.com

Завантаження