Опалення 2-х поверхового будинку

Місце виконання робіт:

Приватний двоповерховий будинок.

Особливості об’єкта:

На цей раз перед сервісною службою «Бегемот-сервіс» стояло нестандартне завдання: система опалення в будинку вже була змонтована. Були встановлені сталеві радіатори «ROMSTAL», розводка системи опалення виконана з паяних поліпропіленових  трубопроводів «EKOPLASTIK». Також було виконано всі оздоблювальні роботи в будинку та в ньому вже проживала молода сім’я. Про якість виконаних «попередниками» монтажних робіт залишалось тільки здогадуватись. Також не залишилось виконавчої документації  чи монтажних схем.

Проєктування та розрахунки:

Одним з критеріїв Замовника була максимальна автономність системи опалення; враховуючи відсутність газового підключення – вибір пав на встановлення твердотопливного котла. Інженерами сервісної служби «Бегемот-сервіс» було проведено розрахунок системи опалення «де-факто»:

  • В якості «серця» системи було підібрано твердотопливний  котел «ALTEP» 20 кВт, з примусовою вентиляцією топкової камери, та електронним регулюванням температури теплоносія.
  • Для досягнення максимальної автономності системи було запроєктовано встановлення Бака-акумулятора «ALTEP» 500 л.
  • Були підібрані діаметри трубопроводів, в залежності від запроєктованого та змонтованого обладнання.

Виконані роботи:

  • Оздоблення в приміщенні майбутньої котельні  було вже виконано, тому від використання зварювальних робіт пришлось відмовитись. Вся система котельні була собрана зі стальних трубопроводів на різьбових з’єднаннях з використанням чавунних фасонних частин.
  • Для більш коректної роботи системи під час запуску,а також для продовження сроку служби твердотопливного  котла, в первинний контур системи котельні було запроєктовано та встановленно змішуючий контур на основі вузла «LADDOMAT 63». Для забезпечення циркуляції теплоносія у вторинному контурі , встановлено вузол на основі циркуляційного насоса «GRUNDFOSS UPS 25-40».Робота насосної групи контролюється датчиком температури.
  • Були змонтовані розширюючий бак «REFLEX» та группа безпеки котла «KOER».
  • Для роботи під час вєєрного відключення електроенергії було встановлено джерело безперебійного живлення фірми «Пульсар лимитед».

Досягнуті результати:

Використання в системі бака-акумулятора  дозволило продовжити час між закладками палива в топку котла до однієї доби.

Монтажники компанії «Бегемот-сервіс» виконали зобов’язання по контракту до початку опалювального сезону; провели навчання  роботі зі змонтованим  обладнанням; передали Замовнику необхідну виконавчу документацію.