Водопостачання і каналізація нової квартири

Місце виконання робіт:

Квартира в  багатоповерховому будинку ЖК « Лісовий квартал» в м.Бровари.

Особливості об’єкта:

Це однокімнатна квартира з одним санвузлом та «стандартним» вибором розміщення санітарно-технічних приладів – унітаз, умивальник, ванна,пральна машина, електричний водопідігрівач (бойлер) та кухонна мийка.

Виконання робіт:

Умовно роботи по розведенню  комунікацій можно розподілити на два етапи: безпосередньо  прокладка трубопроводів та встановлення фаянсу.На першому етапі було розведено інженерні комунікації ДО виконання оздоблювальних робіт. Суворе дотримання сервісною службою «Бегемот-сервіс» технології  виконання робіт, а саме послідовність їх виконання дозволяє уникнути додаткових робіт, таких як штроблення, демонтаж та інше. Та це безумовно дозволяє Замовнику значно зекономити. Для уникнення складностей при встановленні унітазу, умивальнику, ванни або будь-якого приладу ( другий етап) дуже важливо дотримання  необхідних технологічних розмірів (висота виводів, виверка по рівню, міжцентрові розміри, надійне закріплення змонтованих вузлів та ішне) на першому етапі. Спеціалісти компанії «Бегемот-сервіс» володіють необхідними знаннями та неухильно іх дотримуються.

Використані матеріали:

Для монтажа системи водогону було використано трубопроводи системи «AQUA-PEX». Цей материал вироблено  зі сшититого поліетилену РЕХ-А. Система натяжних фітингів з латуні дозволяє ховати змонтовані трубопроводи під керамічну плитку,  в підлогову стяжку без занепокоєння в їх надійності.

Системи каналізаціі була змонтована з поліпропіленових трубопроводів «MAGNAPLAST». Це рас трубна безнапірна система,яка дозволяє виконати будь-яку  схему розташування сантехприладів. Виводи для приладів закрито технологічними заглушками.

Строки виконання робіт:

Розводка була змонтована за два дні. Система успішно випробувана водою, та передана під виконання оздоблювальних робіт.